Шановні мешканці Дергачівської громади!
З метою створення умов сприятливих для життєдіяльності людей, забезпечення чистоти і порядку в населених пунктах, на підставі Закону України «Про відходи», Кодексу України про адміністративні правопорушення, Закону України від 06.09.05 № 2807-IV «Про благоустрій населених пунктів», Закону України «Про житлово-комунальні послуги», КП «Дергачікомунсервіс» пропонує громадянам укласти договори на отримання послуги з вивозу твердих побутових відходів з домоволодінь приватного сектору Дергачівської громади.
![❗](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t50/1/16/2757.png)
З УКЛАДАННЯ ДОГОВОРУ ЗВЕРТАЙТЕСЯ ЗА АДРЕСАМИ:
![▶](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t40/1/16/25b6.png)
МІСТО ДЕРГАЧІ: вулиця 1 Травня, 20, площа Перемоги, 2 (з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 16:00);
![▶](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t40/1/16/25b6.png)
СЛАТИНСЬКИЙ СТАРОСТИНСЬКИЙ ОКРУГ: смт Слатине, вул. Центральна, 10, каб. 7 (щоп'ятниці з 08:00 до 17.00);
![▶](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t40/1/16/25b6.png)
ПРОХОДІВСЬКИЙ СТАРОСТИНСЬКИЙ ОКРУГ: село Малі Проходи, вул. Конєва, 52а, 1 поверх (з понеділка по п’ятницю з 08:00 до 17:00);
![▶](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t40/1/16/25b6.png)
ТОКАРІВСЬКИЙ СТАРОСТИНСЬКИЙ ОКРУГ: село Гоптівка, вул. Шкільна, 7, каб. 1 (з понеділка по п’ятницю з 08:00 до 16:00).
![☎](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t22/1/16/260e.png)
Телефон для довідок: (05763)3-01-48
ВАРТІСТЬ ПОСЛУГИ: у місті Дергачі – 13 грн 97 коп люд./міс., у старостинських округах – відповідно до тарифів, встановлених колишніми селищними та сільськими радами.
Для укладення договору при собі мати:
![✔](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t51/1/16/2714.png)
копію паспорта власника:
![✔](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t51/1/16/2714.png)
копію ідентифікаційного коду;
![✔](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t51/1/16/2714.png)
довідку про склад сім’ї (видається в адміністраціях старостинських округів та в міській раді за адресами:
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t72/1/16/1f538.png)
місто Дергачі, площа Перемоги, 5, каб.7;
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t72/1/16/1f538.png)
місто Дергачі, площа Перемоги, 2, каб. 17).
Додатково інформуємо:
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf3/1/16/1f539.png)
Відповідно до ст. 25 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» – споживачі зобов’язані укласти договір про поводження з побутовими відходами з особою, визначеною у встановленому законодавством порядку.
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf3/1/16/1f539.png)
Відповідно до ч. 2 ст. 35-1 Закону України «Про відходи» – власники або наймачі, користувачі, у тому числі орендарі, джерел утворення побутових відходів укладають договори з виконавцем послуг з вивезення побутових відходів, здійснюють оплату послуг з поводження з побутовими відходами.
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf3/1/16/1f539.png)
Згідно зі ст. 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення, порушення правил у сфері благоустрою населених пунктів тягне за собою накладення штрафу від 20 до 80 неоподаткованих мінімумів доходів громадян.