Відділ самоврядного контролю інформує рекламодавців

09.06.2021

Дергачівська міська рада запрошує розповсюджувачів зовнішньої реклами (рекламодавців), що розмістили рекламні засоби в місті Дергачі по вулиці Сумський шлях, 224А (район залізничного переїзду) надати до виконавчого комітету ради дозвільні документи на розміщення зовнішньої реклами згідно переліку:

• «НАША ХАТА – АВТОМИЙКА»
  • «АВТОМИЙКА-САМООБСЛУГОВУВАННЯ»
  • «ДОМ КАМИНОВ»
  • MatTe – новый формат отдыха»
  • «УСЛУГИ ЛИСТОГИБА»
  • «ВЫКАЧКА ВЫГРЕБНЫХ ЯМ»
  • «ДЕЛІВЕРІ»
  • «УСЛУГИ СПЕЦТЕХНИКИ»
  • «ПАМ'ЯТНИКИ – НОВИЙ МАГАЗИН»
  • «КРОВЕЛЬНЫЕ РАБОТЫ»
  • «НАТЯЖНЫЕ ПОТОЛКИ»
  • «МЕТАЛОЧЕРЕПИЦА  ПРОФЛИСТ»
  • «АСЕНИЗАТОР»
  • «ЕВРОЗАБОР»
  • «smart TAXI»
  • «ROCK SIDE - еврозаборы»

Документи, що підтверджують право на встановлення вищезазначених рекламних засобів приймаються від розповсюджувачів зовнішньої реклами (рекламодавців) за адресою: м Дергачі, площа Перемоги, 2А, каб. 16 протягом 3 (трьох) днів з моменту виходу цього оголошення. Рекламний засіб, власник якого не з’явився, або з’явився і не надав дозвіл на його розміщення, буде вважатися самовільно встановленим і підлягатиме демонтажу.