Відбувся святковий захід для ветеранів Дергачівщини

07.10.2021
За традицією, відбувся урочистий захід з нагоди Дня ветерана у міському Будинку культури.
Привітали ветеранів, засвідчили свою шану і повагу представникам старшого покоління, подякували за нелегку працю, мудрість, життєвий досвід та активну життєву позицію міський голова Вячеслав Задоренко, голова Ради Харківської обласної організації ветеранів України Анатолій Хіневич, голова Ради Харківської обласної ветеранської організації «Об’єднання ветеранів органів внутрішніх справ в Харківській області» Володимир Карякін, голова Дергачівської міської організації ветеранів України Сергій Остапенко.
Ветеранський актив громади відзначено нагородами «Медаль захисника Батьківщини», нагороджено Почесними грамотами, Подяками Дергачівської міської ради, Почесними грамотами Ради Харківської обласної організації ветеранів України, громадської організації «Об’єднання ветеранів органів внутрішніх справ в Харківській області».
Дергачівського міського голову Вячеслава Задоренка нагороджено медаллю Харківської обласної організації ветеранів України «Главком РВСН Толубко Владимир Федорович».
Чудовою концертною програмою привітали учасників заходу вокальні гурти «Квітка», «Перфоменс», Володимир Дигало, інструментальний ансамбль «Фольк – класік бенд», Юлія Добріна, вокальний дует Аліни Ємельяненко та Юлії Задорожної, вокальні ансамблі «Зоряночка» і «Мармелад».
Висловлюємо щирі слова вдячності ветеранам та старшим мешканцям за вклад у розвиток нашої громади, області й країни, за багаторічну працю, порядність, доброту та мудрість. Хай завжди вас оточують увагою і піклуванням близькі люди, хай тішать своїми успіхами діти, внуки та правнуки, і хай ніщо не засмучує ваші будні. Міцного здоров`я та довгих років життя!