Відбувся навчальний семінар для представників територіальних громад

26.08.2021
26 серпня під головуванням заступника міського голови Інги Токаренко відбувся навчальний семінар для представників Дергачівської, Солоницівської та Малоданилівської територіальних громад

Семінар пройшов за участі завідувача Богодухівського сектору по роботі з податковим боргом Управління по роботі з податковим боргом Романом Бойком, заступником начальника Харківського відділу податків і зборів з фізичних осіб та проведення камеральних перевірок управління податкового адміністрування фізичних осіб Крістіни Проценко, заступника начальника Харківського відділу податків і зборів з юридичних осіб та проведення камеральних перевірок управління податкового адміністрування юридичних осіб Оксани Вікторової, заступника начальника відділу адміністрування єдиного внеску управління податкового адміністрування фізичних осіб Артема Жарка, керівника підрозділу з питань розвитку малого та середнього бізнесу в регіоні центру підтримки підприємців «Дія. Бізнес» у місті Харкові Вікторії Булгакової та представника Raiffesen Bank Aval.

Під час семінару учасники обговорили наступні питання:
?податок на землю для юридичних осіб, громадян ФОП;
?одноразове добровільне декларування;
?податковий борг;
?підтримка малого та середнього бізнесу в регіоні;
?умови кредитування бізнесу.

Під час семінару було надано консультації та обговорено шляхи подальшої взаємодії з представниками громади та бізнесу.