Відбулися змагання з лижних перегонів серед дітей

02.02.2022
Сьогодні, 2 лютого, з нагоди відкриття XXIV зимових Олімпійських Ігор в Пекіні відбулися змагання з лижних перегонів серед дітей на базі Дергачівського ліцею №1 ім. Данила Бакуменка.
З вітальними словами та найкращими побажаннями до учасників змагань звернулися заступник міського голови Вікторія Колдуненко, представники Національного олімпійського комітету в Харківській області Ігор Богданов та Віталій Єрьомін, відділу культури, молоді та спорту Управління освіти, культури, молоді та спорту Валерія Марєйкіна, директор «Зевс» Віктор Гилун, директор ліцею Ніна Зєнькова.
У змаганнях взяли участь 46 учнів з Дергачівських ліцеїв №1, 2, 3, Слатинського та Ветеринарного ліцеїв.
За підсумками змагань нагороди здобули:
I місце – Дергачівський ліцей №1;
II місце – Слатинський ліцей;
III місце – Дергачівський ліцей №2.
Серед дівчат:
I місце – Гречко Поліна (Слатинський ліцей);
II місце – Андрющенко Крістіна (Дергачівський ліцей №1);
III місце – Сидореко Владислава (Дергачівський ліцей №1).
Серед юнаків:
I місце – Симкін Даніїл (Дергачівський ліцей №1);
II місце – Гончарук Олексій (Дергачівський ліцей №2);
III місце – Шептуха Матвій (Дергачівський ліцей №2).
Вітаємо учасників та призерів змагань, бажаємо сил, наснаги і подальших перемог!