Відбулися випускні вечори для учнів Козачолопанського та Токарівського ліцеїв
Новини
![](http://dermiskrada.dosvit.org.ua/storage/news/article/f76dfa370f963950e932a92be87b6990.jpg)
Випускний вечір - хвилююче прощання зі школою, незабутній момент у житті кожного старшокласника, який вже наступного дня крокуватиме дорослим життям. Це не просто літній день, а радісне свято, яке дає початок новим сподіванням, амбіціям і прагненням.
18 червня відбулися випускні вечори для учнів 11-х класів Козачолопанського та Токарівського ліцеїв. Випускники отримали свідоцтва про здобуття повної загальної середньої освіти. Нагороджені відзнаками за високі досягнення у навчанні дві учениці Токарівського ліцею – Руда Софія та Данилів Валерія.
Зі святом та успішним закінченням школи, вступом у доросле життя випускників привітали міський голова Вячеслав Задоренко, старости і начальник Управління освіти, культури, молоді та спорту Тетяна Дударєва.
Вячеслав Задоренко започаткував гарну і дуже корисну традицію в цей святковий день: надав можливість випускникам приєднатися до благоустрою території ліцеїв та подарував туї для нової зеленої алеї.
«Щасливої та світлої дороги у доросле життя, наполегливості у досягненні запланованої мети, успіхів, щедрої долі та щастя у всьому! Тож, у добру путь!» – зазначив під час привітання міський голова.
![](/storage/news/galleries/499f42424096f3294f1cd178444565b0.jpg)
![](/storage/news/galleries/dd0ae75203e653d0a7e2ec1df5781bb2.jpg)
![](/storage/news/galleries/4bae878faebd37071e7d88a27393f8b2.jpg)
![](/storage/news/galleries/f3fd0dad199d19bbd98fab88c2073d30.jpg)
![](/storage/news/galleries/4b9004f4535a72c9998cdde14abe89f6.jpg)
![](/storage/news/galleries/21c83f978d6c55ff864af702c85da96d.jpg)
![](/storage/news/galleries/4347b79b87edc45835754d0102a0cdcf.jpg)
![](/storage/news/galleries/4e1bd12beba5561aa9e6021139260acf.jpg)
![](/storage/news/galleries/634abb4b392c519655a40baa477b30ba.jpg)