Відбулася XXIII сесія Дергачівської міської ради VIII скликання

25.01.2022
На початку засідання міський голова Вячеслав Задоренко привітав іменинників грудня – січня з днем народження.

В роботі сесії взяли участь 24 депутати. Під час засідання було розглянуто 265 і прийнято 264 питання порядку денного.

❗ Просимо звернути увагу на те, що тарифи стосуються послуг без направлення сімейного лікаря. З направленням громадяни отримують їх безкоштовно.

🤝 Прийнято рішення про створення органу самоорганізації населення Дергачівської міської територіальної громади та затверджено відповідне Положення.

Затверджено Програми:
🔹 інші соціальні, правоохоронні, житлово-комунальні, культурно-спортивні Програми.

☑ Виділено кошти на надання громадянам матеріальної допомоги на лікування та на поховання рідних.

✅ Прийняті рішення щодо надання дозволів у питаннях землеустрою на території Дергачівської громади.

🎥 YouTube-трансляцію сесії можна переглянути за посиланням.