Відбулася позачергова сесія Дергачівської міської ради VIII скликання

11.06.2021
Сьогодні, 11 червня, відбулася 13-та позачергова сесія Дергачівської міської ради VIII скликання. У процесі роботи депутатами було розглянуто і прийнято 83 питання порядку денного.
? На сесії затверджено Програму підтримки територіальної оборони місцевого значення на території Дергачівської міської ради на 2021 рік.
Внесено зміни та доповнення до Програми благоустрою територій населених пунктів Дергачівської міської ради на 2021 рік:
? поточний ремонт та утримання шахтних колодязів і джерел загального призначення;
? утримання і поточний ремонт цвинтарів, кладок, містків, автобусних зупинок, пам’ятників, пам'яток культури;
? розробка проєктно-кошторисної документації щодо реконструкції мультифункціональних майданчиків для занять ігровими видами спорту у місті Дергачі (вул. Садова, ?, селищах Слатине (вул. Привокзальна), Прудянка (вул. Славянська, 44), селі Руська Лозова (вул. Горького,1).