ВІДБУЛАСЯ ПІДГОТОВКА ДО ВЕСНЯНОГО ПРИЗОВУ
Новини
![](http://dermiskrada.dosvit.org.ua/storage/news/article/f951b7e292d0f54bf6dbf6f8afa376cb.jpg)
11 березня в Дергачівському районному ТЦК та СП Харківської області відбулося навчання з представниками відділів цивільного захисту, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Дергачівської міськради.
Навчання стосувалося питань планування і проведення призову на строкову військову службу, який розпочнеться 1 квітня і триватиме до 30 червня 2021 року.