ВІДБУЛАСЯ ЧЕРГОВА СЕСІЯ ДЕРГАЧІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ VIII СКЛИКАННЯ

В роботі сесії взяли участь 32 депутати.
В ході роботи було розглянуто і прийнято депутатами 93 питання порядку денного.
На початку засідання міський голова Вячеслав Задоренко привітав старосту Проходівського старостинського округу Анну Биченко та депутата міської ради Наталію Сінєльнік з Днем народження, які вони відсвяткували напередодні.
Під час засідання сесії затверджено: Програми соціально-економічного та культурного розвитку; благоустрою територій населених пунктів;розвитку житлово,комунального господарства;про Службу у справах дітей; підтримки та розвитку вторинної медичної допомоги на 2021 рік; Статут КПТІ "Інвенрос"; технічна документація із землеустрою.