Відбулася 12 сесія Дергачівської міської ради VIII скликання

25.05.2021
В роботі сесії взяли участь 26 депутатів. Було розглянуто і прийнято 218 питань порядку денного.
✔️ Завдяки доповненню Положення про старосту Дергачівської міської ради очільники округів тепер зможуть складати акти обстеження соціально-матеріального становища жителів громади та подавати відповідні відомості про це на отримання мешканцями житлово-комунальних пільг.
✔️ Внесено доповнення до Програми благоустрою Дергачівської міської ради на 2021 рік, а саме до пункту про поточний ремонт додано пріоритетні дорожні покриття вулиць Дергачів, Прудянки, Цупівки, Дубівки.
✔️ Прийнято рішення про прийняття в комунальну власність Дергачівської міської ради:
? двох земельних ділянок сільськогосподарського призначення загальною площею 12,6 га, які розташовані за межами селища Слатине;
? однієї земельної ділянки площею 16 га для створення громадських пасовищ, яка розташована за межами міста Дергачі.
✔️ Внесено зміни до рішення «Про міський бюджет на 2021 рік», а саме збільшено видатки на:
? забезпечення участі спортсменів Дергачівської ДЮСШ у Кубку Світу GSF зі спортивного фітнесу та бодібілдингу;
? забезпечення своєчасної оплати за водопостачання та водовідведення в закладах дошкільної освіти;
? проведення заходів з нагоди Дня захисту дітей;
? виконання заходів:
? Програми розвитку культури, фізичної культури і спорту, молодіжних ініціатив та формування здорового способу життя на 2021-2025 роки;
?️ Програми підтримки та розвитку комунального підприємства «СОК "ЗЕВС"»;
⚕️ Програми підтримки та розвитку вторинної медичної допомоги на 2021 рік;
? Програми надання первинної медичної допомоги населенню на 2021-2025 роки;
? Програми розвитку житлово-комунального господарства на 2021 рік;
?‍?‍? Програми соціального захисту населення;
?️ Програми благоустрою територій населених пунктів Дергачівської міської ради на 2021 рік:
?на виготовлення проєктно-кошторисної документації на капітальний ремонт під’їздної дороги до кладовища по вул. Нагорна в Дергачах;
?на оплату послуг поточного ремонту вуличного освітлення;
?придбання мотокос;
?співфінансування мініпроєкту «Сучасна хірургія – здорове майбутнє громади»;
?розробку проєктно-кошторисної документації на капітальний ремонт частини системи опалення стаціонарного відділення Дергачівської центральної лікарні;
?капітальний ремонт харчоблоку та їдальні Дергачівського ліцею № 2.
✔️ Також прийнято рішення про створення ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту, яка буде об'єднувати керівництво міста та старостинських округів з метою захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій.