Відбулась робоча зустріч начальника Харківського районного відділу №3 філії Державної установи «Центр пробації» в Харківській області Світлани Дєдик з першим заступником начальника Дергачівської МВА Костянтином Лизловим та керівниками структурних підрозділів Дергачівської міської ради
Зустріч розпочалася з доповіді Світлани Дєдик щодо переваги пробації за трьома напрямками: для держави, суспільства та для осіб, які вчинили правопорушення. Також було спільно обговорено можливості подальшої співпраці та покращення комунікації між посадовими особами Дергачівської міської ради та Харківського районного відділу №3.
За результатом зустрічі досягнуто домовленості щодо популяризації діяльності сектору пробації серед органів місцевого самоврядування, інститутів громадянського суспільства та залучення нових волонтерів до Харківського районного відділу №3 філії Державної установи «Центр пробації» в Харківській області.
![](/storage/news/galleries/9e26024db452581de315bb7a8a4f957e.jpg)
![](/storage/news/galleries/8b2e97afa639c435863c4caacba22756.jpg)