Відбулась робоча зустріч керівництва громади з представниками місії ООН в Україні та гуманітарної організації «Miyamoto International Ukraine» з питань відбудови житлового фонду Дергачівщини
Сьогодні відбулась робоча зустріч керівництва громади з представниками місії ООН в Україні та гуманітарної організації «Miyamoto International Ukraine» з питання відбудови житлового фонду на території Дергачівщини.
Дергачівської міською радою було запропоновано для відновлення 40 багатоквартирних будинків у різних населених пунктах громади. Після російських обстрілів вони потребують заміни вікон та покрівель.
За результатами перемовин з благодійниками, було здійснено спільний виїзд з метою обстеження цих будинків. Наразі є попередні домовленості про початок співпраці у вирішені даної проблеми. Триматимемо вас у курсі ситуації.
Відбудуємо Дергачівщину разом!
![](/storage/news/galleries/a3ea94e0ae18a2940b277d49b7b4e5e4.jpeg)
![](/storage/news/galleries/bafb4c01250a48559025f000b77e17f2.jpeg)