Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

В МІСЬКІЙ РАДІ ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ЗАХИСТУ ПРАВ ДИТИНИ

Новини
11.02.2021

Сьогодні, 11 лютого, під головуванням Вячеслава Задоренка відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Дергачівської міської ради. Комісією розглянуті питання про взяття на облік прийомних сімей, дитячих будинків сімейного типу та продовження їх функціонування на території громади, про затвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей, які перебувають в складних життєвих обставинах.
Напередодні розгляду ці питання детально вивчені працівниками місцевої служби у справах дітей, обговорені присутніми членами комісії та запрошеними.
За результатами засідання, члени комісії прийняли відповідні рішення згідно норм чинного законодавства, які спрямовані на захист прав та інтересів дітей.

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше