В Дергачівському Будинку культури відсвяткували День працівника соціальної сфери
Новини
5 листопада міський голова Вячеслав Задоренко привітав працівників соціальної сфери з їх професійним святом.
За сумлінну працю, високий професіоналізм, зразкове виконання посадових обов’язків та з нагоди Дня працівника соціальної сфери кращих соціальних працівників нагороджено Почесними грамотами та Подяками міської ради.
![](/storage/news/galleries/cb17aa0e60dc0e26ec74e91026cc6dbd.jpg)
![](/storage/news/galleries/f911ba997057ed75bfe6144eba192000.jpg)
![](/storage/news/galleries/8c4e160cf0174622bf3026a146e2612e.jpg)
![](/storage/news/galleries/e745e06dbd91310b3b79b4d6c3ea4d53.jpg)