В Дергачівській громаді відкрито 17 пунктів обігріву
Новини
У зв'язку з погіршенням погодних умов Дергачівською міською радою спільно з терцентром "Берегиня", Дергачівською центральною лікарнею та Центром первинної медико-санітарної допомоги організовано 17 пунктів обігріву на території нашої громади.
Скористатися послугами пунктів обігріву можуть всі, хто цього потребує. З переліком та графіками роботи можна ознайомитись за посиланням.
![](/storage/news/galleries/f7848692717d68127a0bdc8910c7e45f.png)