В Дергачівській громаді продовжується боротьба з ожеледицею
Новини
Працівники Дергачівського райавтодору продовжують посипати автошляхи громади протиожеледною сумішшю. 21 грудня виконано посипку доріг загального користування Харків-Золочів-Олександрівка, Дергачі-П’ятихатки, Дергачі-Козача Лопань, Дергачі-Дворічний Кут, під’їзду до села Малі Проходи з Білгородського шосе та до селища Ветеринарного з Козачої Лопані.
У Дергачах за сьогоднішній день підрядною організацією ТОВ "Теплорембуд проект" піщано-сольовою суміщщю посипано дороги по вулицям Вокзальній, 1 Травня, Культури, Транспортній, Каштанова, Потьомкіна, Морозенка, Шевченка, Незалежності, Хлібороба. Також посипано тротуари по вулиці 1 Травня, на площі Перемоги (зокрема на автобусній зупинці "Центр") та на Привокзальній площі.
![](/storage/news/galleries/33e6169f4886a32e683bed576593a76b.jpg)
![](/storage/news/galleries/7c3f63649ed70d227556c11fca063666.jpg)
![](/storage/news/galleries/40224f54495d4459de4d6621f2ba40d4.jpg)
![](/storage/news/galleries/7f10ca805df7112c4724baaed12e8806.jpg)