В Дергачах сформовано ще два вуличних комітети
Новини
17 листопада за участі керуючого справами виконкому міської ради та місцевих депутатів відбулися збори жителів міста Дергачі, де обрано голів вуличних комітетів:
![🔹](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf3/1/16/1f539.png)
![🔹](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf3/1/16/1f539.png)
![](/storage/news/galleries/21d8e5bd3bd5c988e3ec7bb616a1fa6b.jpg)
![](/storage/news/galleries/2ae80df60e7366f771759c0b5c5c64c0.jpg)
Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie. Докладніше