В Дергачах продовжується ремонт доріг

15.07.2021
Дергачівський райавтодор продовжує ямковий ремонт дороги державного значення Харків-Золочів-Олександрівка біля стадіону "Авангард" та в районі адміністрації Дергачівського лісництва.
Міський голова Вячеслав Задоренко висловлює щиру подяку начальнику Служби автомобільних доріг у Харківській області Андрію Алексєєву та працівникам, які здійснюють ремонтні роботи.
"Шановний Андріє Ігоровичу! Дякуємо Вам за готовність конкретними справами доводити ефективність взаємодії Служби автомобільних доріг з місцевою владою. Сподіваємось та розраховуємо на подальшу плідну співпрацю.
Окрема подяка рядовим працівникам, які у спеку виконують дорожні роботи для якнайшвидшого відновлення дорожнього руху.
Тільки разом ми зробимо Дергачівщину кращою!" - зазначив Вячеслав Задоренко.