Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

В Дергачах почнеться будівництво нового Храму

Новини
29.06.2021
За підтримки міського голови Вячеслава Задоренка, депутата обласної ради Євгена Шатохіна та депутатського корпусу на засіданні 14-ї сесії Дергачівської міської ради VIII скликання прийнято рішення про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення у постійне користування земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівлі Храму релігійної громади Святих Апостолів Петра і Павла Харківської єпархії Православної церкви України.
Згідно проєкту, будівництво храму планується у місті Дергачі на розі вулиць Садової та Соснової.
«Ми визнаємо і підтримуємо розвиток усіх релігійних конфесій, представлених у нашій громаді, тому будівництво храму ПЦУ – це історична подія для Дергачівщини», – підкреслив Вячеслав Задоренко.
«Якщо Вам буде необхідна будь-яка допомога у процесі будівництва храму, можете завжди розраховувати на мою підтримку як обласного депутата», – зауважив Євген Шатохін у зверненні до настоятеля релігійної громади Храму Святих Апостолів Петра і Павла Михайла Левицького.
2023 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше