Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Управління соціального захисту населення ХРДА інформує

Корисна інформація
13.08.2021

Управління соціального захисту населення Харківської районної державної адміністрації Харківської області доводить до вашого відома.

4 серпня 2021 року Урядом ухвалено рішення про виплату 2 тисячі гривень на кожну дитину з багатодітної малозабезпеченої родини.

Малозабезпеченою вважається сім`я, яка з поважних або не залежних від неї причин має сукупний середньомісячний дохід, нижчий за рівень забезпечення прожиткового мінімуму, та якій призначена державна допомога відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім`ям».

Виплата одноразової грошової допомоги буде надана багатодітним сім`ям, які станом на 1 серпня 2021 року є одержувачами державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім`ям, на кожну дитину віком від 6 до 18 років (включно).

Нарахування одноразової грошової допомоги буде здійснено управліннями соціального захисту населення автоматично, без подання додаткових документів (за матеріалами справ одержувачів державної соціальної допомоги).

Розмір одноразової грошової допомоги не буде враховуватись при призначенні інших видів соціальних виплат та житлових субсидій.

2023 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше