У Великих Проходах відновлено 60% електромережі
⚡️ Фахівці Дергачівського району електричних мереж (РЕМ) АТ "Харківобленерго" продовжують відновлювати електропостачання у селі Великі Проходи Харківського району.
Як розповів начальник Дергачівського РЕМ Володимир Климчук, у цьому населеному пункті електромережу вдалося відремонтувати вже на 60%.
💬 "Відновлено шість підстанцій з 11-ти, плануємо виконувати роботи на сьомій. Окрім того, в селі вже замінено близько 100 опор, продовжується монтаж СІП - сучасного самонесучого ізольованого проводу. Відновлення електропостачання у Великих Проходах триває, швидкість ремонту залежить від багатьох факторів, у тому числі від погодних умов", - зазначив Володимир Климчук.
📌 У Великих Проходах до війни проживало понад 1000 осіб. Зараз населення села - близько 170 чоловік.
![](/storage/news/galleries/7105175b106187bb71bab5d239e53d4c.jpg)
![](/storage/news/galleries/e8341048ef4e2f951024f007933d2845.jpg)
![](/storage/news/galleries/13bedc0d1984a6387e07b3b117ba74e8.jpg)
![](/storage/news/galleries/ea0195cabadd6479a5d2176c7ab76d02.jpg)