У Цупівці замінено перекриття автомобільного містка на в’їзді до села
Цей місток з’єднує село з виїздом на автодорогу Дергачі – Козача Лопань, якою до Цупівки доставляється гуманітарна допомога.
Після деокупації населеного пункту у вересні минулого року на місці зруйнованого містка місцеві активісти збудували тимчасове дерев’яне перекриття. Після осінньо-зимового періоду це перекриття потребувало заміни. Тому зусиллями міських комунальних підприємств, адміністрації Прудянського старостату та ініціативних мешканців Цупівки на містку були встановлені бетонні плити.
Роботи ще не завершені. Попереду – встановлення огорожі та благоустрій прилеглої території.
![](/storage/news/galleries/d81bc88415845b87ec722037bf5bacd3.jpeg)
![](/storage/news/galleries/61c61a1932b175129a7fec8bd5f7780a.jpeg)
![](/storage/news/galleries/fb613a08be26cfefbd96ddb09270e453.jpeg)
![](/storage/news/galleries/8b4b0f7cb436f7006b159c94133e8831.jpeg)
![](/storage/news/galleries/cec4e20ad408394b54556ff705cabc47.jpeg)