У Слатиному відбувся відкритий чемпіонат Харківської області з велоспорту МТБ "GOLD BIKЕ"

27.05.2021
З вітальними словами та найкращими побажаннями до учасників турніру звернулися секретар міської ради Світлана Кучеренко, староста Євген Івахненко, заслужений майстер спорту і заслужений тренер України з велоспорту Володимир Стріляєв, старший тренер Харківського професійного коледжу спортивного профілю Олександр Авдєєв, начальник відділу культури, молоді та спорту Оксана Марєйкіна, директор Слатинського ліцею Наталія Скрипка.
«Для того, щоб розвивався будь-який спорт, потрібно три складових – бажання, зацікавленість спортсмена і, найосновніше, – це високий професіоналізм тренерського складу. Тому, перш за все, дякую кожному тренеру за докладання максимуму зусиль для розвитку цього виду спорту. Сьогодні зібрались найкращі. І тут не може бути переможених, але кожен спортсмен прагне першості, тому бажаю вам, шановні спортсмени, досягнути бажаної мети і стати кращим з найкращих. Успішного старту і перемог на фініші!», – зазначила Світлана Кучеренко.
У змаганнях взяли участь 100 спортсменів з Харкова, Дергачів, Пісочина, Слатиного:
?Харківський фаховий коледж спортивного спрямування
?СДЮШОР «Динамо»
?Пісочинська ДЮСШ клуб «Мобіль»
?Велоклуб «Озорные повороты»
?Велоклуб «Золоті колеса»
?ДЮСШ КЗ «Слатинський ліцей»
?КЗ «Дергачівський ліцей №1 ім. Данила Бакуменка»
?Дергачівська ДЮСШ (відділення біатлон).
За підсумками турніру місця розподілилися наступним чином за віковими категоріями:
Юнаки 2011-2012 р.н.:
?– Дворецька Юлія
Юніорки 2003-2004 р.н.:
?– Гейда Карина
Юніорки та чоловіки 2003 р.н.:
?– Константинов Артур
?– Рибін Ілля
?– Кривинський Роман
Призери Чемпіонату отримали відзнаки, медалі та подарунки від міського голови, Слатинського старости, міського депутата Олександра Сєрєкова та Харківського спортивного коледжу.
По завершенню змагань всіх чекала смачна польова каша у гостинному Слатинському ліцеї.
Вітаємо переможців та бажаємо подальших успіхів!