У селищі Слатине відбулося свято Івана Купала

11.07.2021
10 липня весело і гамірно було у Слатиному. Місцеві жителі та гості із прилеглих сіл і не тільки мали змогу побувати на святі Івана Купала.
З вітальними словами звернулися до учасників святкового заходу депутат обласної ради Євген Шатохін, депутат міської ради Олександр Сєрєков та староста округу Євген Івахненко.
Святкування розпочалося театральним дійством, виступом слатинського богатиря, талановиті діти та дорослі співали обрядові пісні, танцювали, плели вінки та пускали їх на воду.
Особливого колориту святу додали хороводи з Водяним, велике купальське вогнище, а ще смачна каша для всіх гостей та весела дискотека.
Приємно відзначити, що у заході взяло участь багато дітей і молоді, представників старшого покоління.