У місті Дергачі відбулися чергові загальні збори громадян

26.08.2021
26 серпня відбулися збори мешканців вулиці Горького.

Захід відбувся за участі секретаря міської ради Світлани Кучеренко, місцевих депутатів Володимира Степаненка, Зої Ємець та Олексія Степаненка.

На зборах обрано головою комітету вулиці Горького Антоніну Корнієнко та заступника голови вуличного комітету Сергія Коржова.

На зборах обговорено питання:
?благоустрою вулиці,
?вирішення проблеми несанкціонованого сміттєзвалища;
?порядок утримання території кладовища та ритуального обслуговування населення у місті Дергачі.

«Наведення ладу й порядку в місті Дергачі та в громаді можливе лише за умови згуртованості й співпраці!» – зазначила Світлана Миколаївна.

Учасники зборів подякували за налагодження взаємодії керівництва громади з населенням та висловили надію на плідну співпрацю в майбутньому щодо вирішення питань місцевого значення.