У міській раді відбулося навчання з організації мобілізаційної підготовки та забезпечення проведення людських і транспортних ресурсів на території Дергачівщини

16.02.2022
Навчання проходило у залі засідань Дергачівської міської ради під керівництвом міського голови Вячеслава Задоренка, заступника начальника Першого відділу Харківського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Харківської області, майора Андрія Березюка, за участю представників усіх структурних підрозділів, організацій та установ Дергачівської громади.
Учасниками навчання відпрацьовано механізм дій по здійсненню мобілізації ресурсів у випадку необхідності відповідно до розпорядження Дергачівського міського голови від 02.12.2021 р. «Про створення дільниці оповіщення і організацію оповіщення військовозобов’язаних та постачальників техніки в особливий період».
❗Навчання проходило виключно з профілактичною метою.