У межах проєкту "Програма ЄС Міцні Регіони – Спеціальна програма підтримки України" у Дергачах відбувся тренінг на тему: "Навички для психологічного відновлення"
Проєкт "Програма ЄС Міцні Регіони – Спеціальна програма підтримки України" активно реалізовується в межах підписаного Меморандуму про співпрацю на території Дергачівської міської територіальної громади. Представники нашої громади продовжують співпрацю з ЗОГО Об’єднання психологів та психоаналітиків «Взаємодія».
11 серпня у межах проєкту відбувся черговий тренінг на тему: «Навички для психологічного відновлення» в якому взяли участь представники комунальних закладів і установ громади. Захід організовано та проведено тренерами ЗОГО «Взаємодія».
Психологічна допомога надається за ініціативи Першої леді Олени Зеленської та Всесвітньої організації охорони здоров’я у відповідності до рекомендацій Національної програми психологічного здоров’я та психосоціальної підтримки.
![](/storage/news/galleries/b8161c1c144f51be9a9de2f66722edcb.jpeg)
![](/storage/news/galleries/6ac7f6901544f620e5438bc52918dd43.jpeg)