У межах проєкту «Підтримка відновлення України» відбулася робоча нарада фахівців Дергачівської міської ради із представниками громадської організації ДЕСПРО, швейцарської компанії Helvetas та Skat Consulting Ltd.

31.03.2023

(https://skat.ch/)Завданнями проєкту є сприяння у відбудові пошкоджених багатоквартирних будинків на території Дергачівської громади. Фінансування проєкту здійснює швейцарська неурядова фундація Swiss Solidarity.

За результатами наради було відібрано багатоквартирні будинки у Дергачах для ремонту покрівлі дахової конструкції. У перелік увійшли будинки за адресами:

🏢 вулиця 23 Серпня, 8
🏢 вулиця Садова, 10 В
🏢 вулиця Центральна, 19

Дергачівська міська рада щиро дякує організаціям, які допомагають відбудовувати нашу громаду! 🤝

Далі – буде більше. Ми інформуватимемо вас про це. Відбудуємо громаду разом!