У Козачій Лопані та Слатиному відновили роботу фізіотерапевтичні кабінети
Новини
![](http://dermiskrada.dosvit.org.ua/storage/news/article/e70dbf794de7b67d571b64fc8a92a2c4.jpg)
За ініціативи міського голови Вячеслава Задоренка в медичних амбулаторіях найбільших населених пунктів Дергачівської громади – селищ Слатине і Козача Лопань – на постійній основі відновили роботу кабінети для фізіотерапевтичних процедур.
9 червня директор Центру первинної медико-санітарної допомоги Роман Кушнарьов провів інспекцію цих амбулаторій, поспілкувався з персоналом та зазначив: «Ми дякуємо керівництву міської ради за розуміння і турботливе ставлення до питань охорони здоров'я. Завдяки коштам, виділеним з міського бюджету, медсестри нашої громади отримають роботу і зможуть постійно допомагати жителям на місцях, що позитивно вплине на якість надання медичних послуг. Тепер перебування пацієнтів у стінах амбулаторій загальної практики сімейної медицини стане комфортнішім».
![](/storage/news/galleries/4f11a4a732cff38f5ae04a7dcac00e8d.jpg)