Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

У Козачій Лопані та Слатиному відновили роботу фізіотерапевтичні кабінети

Новини
10.06.2021
За ініціативи міського голови Вячеслава Задоренка в медичних амбулаторіях найбільших населених пунктів Дергачівської громади – селищ Слатине і Козача Лопань – на постійній основі відновили роботу кабінети для фізіотерапевтичних процедур.
9 червня директор Центру первинної медико-санітарної допомоги Роман Кушнарьов провів інспекцію цих амбулаторій, поспілкувався з персоналом та зазначив: «Ми дякуємо керівництву міської ради за розуміння і турботливе ставлення до питань охорони здоров'я. Завдяки коштам, виділеним з міського бюджету, медсестри нашої громади отримають роботу і зможуть постійно допомагати жителям на місцях, що позитивно вплине на якість надання медичних послуг. Тепер перебування пацієнтів у стінах амбулаторій загальної практики сімейної медицини стане комфортнішім».
2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше