У комунальному закладі "Дергачівський ліцей №2" завершено капітальний ремонт: відремонтовано їдальню та встановлено нове обладнання для харчоблоку
Новини
Перший заступник міського голови Євген Шатохін, начальник управління освіти, культури, молоді та спорту Тетяна Дударєва та комісії з перевірки готовності закладів дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти до роботи в 2021/2022 навчальному році ознайомилися з результатами ремонтних робіт у приміщенні харчоблоку і їдальні освітнього закладу та якістю установленого обладнання.
Під час проведення ремонтних робіт здійснено заміну сучасного і якісного технологічного обладнання, внутрішніх мереж електроживлення та електроосвітлення, дверей, опорядження стін і стелі, підлоги, системи вентиляції.
Ремонт проведено з урахуванням вимог Санітарного регламенту. Усі роботи, з урахуванням проєктно-кошторисної документації, виконано за рахунок місцевого бюджету Дергачівської міської ради.
Зазначимо, що забезпечення якісного та безпечного харчування є одним із пріоритетів місцевої влади. Також поточні ремонтні роботи проводяться і в інших закладах освіти Дергачівської громади.
![](/storage/news/galleries/3adc28d76e24b46d0bf372bd2fe249eb.jpg)
![](/storage/news/galleries/01c20c44d76b5cc27018d3992fa9ce56.jpg)
![](/storage/news/galleries/aecae17020dcd5deef57cea4331a097c.jpg)