У громаді проведено грейдерування доріг

30.06.2021
З метою утримання у належному стані доріг Дергачівської громади, які не мають твердого покриття, за підтримки міського голови Вячеслава Задоренка організовано та проведено роботи з виправлення профілю дороги грейдером у місті Дергачі.
Грейдер працював на вулицях:
?Січова,
?Національного Прапора,
?Калинова,
?Семафорна,
?Огородня,
?Харківська,
?Зелений Лужок;
на провулках:
?Національного прапора, ?Лозівський,
?Громова,
?Робочий,
?Вишневий,
?Озерний,
?Огородній,
?Луговий,
?Затишний;
а також:
?на в’їзді Сосновому,
?в районі кінцевої зупинки автобусів на Пісках.
Роботи по грейдеруванню вже виконані в Козачолопанському та Безруківському старостатах та плануються в інших населених пунктах громади.