У Дергачівській публічній бібліотеці відкрито художню виставку «Рай, перетворений на пекло. Stop ecocide Ukraine», яка присвячена боротьбі з екоцидом, спричиненим російською агресією
Сьогодні у Дергачівській публічній бібліотеці було відкрито художню виставку «Рай, перетворений на пекло. Stop ecocide Ukraine», присвячену боротьбі з екоцидом, спричиненим російською агресією.
На виставці представлені фотографії мальовничої природи Дергачівщини, а також роботи маленьких дергачівців та харків’ян, які відображають наслідки російського вторгнення в Україну.
Ця виставка організована ініціативною групою журналістів і волонтерів на чолі з Тетяною Бабіною – членкинею Національної спілки журналістів України, лауреаткою премії ООН у галузі телебачення.
Такі заходи є надзвичайно важливими не лише для актуалізації нашої боротьби з агресором, але й для психологічної реабілітації дітей, які під час створення своїх робіт переносили напругу і переживання із власного внутрішнього світу на малюнки. Усіх учасників акції було нагороджено солодкими подарунками та матеріалами для творчості.
Усі бажаючі мають змогу відвідати виставку, яка триватиме до 20 вересня.
![](/storage/news/galleries/ff17c62ce5689afb9da5aec7015493ee.jpg)
![](/storage/news/galleries/f707c68a03b792fd1d754269817ac15d.jpg)
![](/storage/news/galleries/f9e1f46c94d5186c0ba8c5f1aa08ba12.jpg)
![](/storage/news/galleries/75f10197d8d1888cc0cf965f3d8893b7.jpg)
![](/storage/news/galleries/6da7ddb8166f25321f60751c54b00d09.jpg)
![](/storage/news/galleries/c721ba12add7ae32dbf3ad214b2b3ddf.jpg)
![](/storage/news/galleries/20d9b3a0b95e5b060120cd8b2c57a61f.jpg)
![](/storage/news/galleries/e62ddb382b0e4fd2e7a8cfb3bb9fe8bd.jpg)