У Дергачівській громаді триває реалізація державної програми єВідновлення

13.02.2024

💰 Станом на 12.02.2024 р. мешканці громади отримали грошову компенсацію за 1525 заявами у розмірі 192 391 938 грн.

У період з 5 по 12 лютого Комісією з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією російської федерації проти України на території Дергачівської міської територіальної громади розглянуто 2019 заяв та прийнято 2433 рішення, з яких:

🔹 14 про схвалення надання компенсації;
🔹 3 про відмову у розгляді;
🔹 2 про призупинення розгляду;
🔹 5 про поновлення розгляду.

У період з 5 по 12 лютого сума грошової компенсації склала 2 787 484 грн.