У Дергачах здійснено капітальний ремонт дорожнього покриття на вулиці Садовій
Новини
Роботи проведено згідно з Програмою благоустрою території населених пунктів Дергачівської міської ради на 2022-2024 роки.
![](/storage/news/galleries/cb8cd2ab39a8f717ab8ef7ddd79667d2.jpeg)
![](/storage/news/galleries/152e9b7990dad7ad51d7ddd13ef665e6.jpeg)
![](/storage/news/galleries/053ad79e643b9aaf969e3b8c97715650.jpeg)
![](/storage/news/galleries/e628d6b2ca86c0b11c72fb9253789a35.jpeg)
![](/storage/news/galleries/c58a7deece71c0e05f3252dbe76f497f.jpeg)
Роботи проведено згідно з Програмою благоустрою території населених пунктів Дергачівської міської ради на 2022-2024 роки.
Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie. Докладніше