У Дергачах відновлено водопостачання по вулиці Центральній!

17.03.2022

🚰Зусиллями працівників Дергачівського району електромереж та Дергачікомунсервісу у нашому місті відновлено подачу води по вулиці Центральній.

⚡Роботи на електромагістралях тривають щодня по всій громаді, однак міські мережі залишаються завантаженими через те, що багато мешканців нераціонально користується бойлерами, пральними і посудомийними машинами, обігрівачами.

❗Через це горять електротрансформатори, відновлюваний ресурс закінчується, що може призвести до енергетичного колапсу.

⛔Вкотре зауважуємо: НЕ КОРИСТУЙТЕСЬ ЕЛЕКТРОПРИЛАДАМИ БЕЗ КРАЙНЬОЇ НЕОБХІДНОСТІ, бо інакше УСІ ЗАЛИШАТЬСЯ БЕЗ СВІТЛА І МИ ВЖЕ НЕ ЗМОЖЕМО ЙОГО ВІДНОВИТИ!

🙏Розраховуємо на ваше розуміння!