У Дергачах відкрито інноваційну дитячу кімнату
Сьогодні разом з благодійною організацією «CodeIT for life» в одному з бомбосховищ міста Дергачі ми відкрили інноваційну дитячу кімнату, де наша малеча матиме безпечний комфортний простір для морального відновлення, розвитку та проведення дозвілля.
Кімната розрахована на три вікові групи – 4-6 років, 7-10 років і 11-14 років, а також поділена на ігрову, навчальну зони та зону для батьків. Вона знаходиться у підвальному приміщенні з двома виходами, санвузлом, опаленням, електропостачанням, проєктором, телевізором, доступом до інтернету і генератором на 5 кВт.
Ми плануємо проводити тут тематичні майстер-класи, розважальні заходи, а також навчальні та розвивальні заняття. Дізнатись усю необхідну інформацію та записати вашу дитину до навчальної групи можна за телефоном👇
📲 38(099)-43-044-10
З перших днів після деокупації Дергачівщини, коли до громади стали активно повертатися батьки з малечею, ми почали працювати над тим, щоб створити для них зони психологічної реабілітації. Сьогодні одна з таких ідей втілилась у реальність. Але на цьому ми не збираємось зупинятися!
Від імені Дергачівської громади начальник міської військової адміністрації Вячеслав Задоренко підписав меморандум про співпрацю з благодійниками «CodeIT for life», який закріпить наші партнерські відносини на роки і дозволить реалізувати багато спільних починань. У планах на найближче майбутнє – створити ще одну дитячу кімнату з акцентом на спортивний розвиток.
Невимовно вдячні команді «CodeIT for life» за турботу про маленьких мешканців Дергачівщини. Діти – це наше майбутнє, тому сьогодні ми повинні зробити все, щоб їхнє завтра було щасливим!
![](/storage/news/galleries/f0e183b151457599fc524c83199e2db4.jpg)
![](/storage/news/galleries/6ebac4a44294e5f93d01c76f6edbf80a.jpg)
![](/storage/news/galleries/76ba04b83b907fecd6309c56ad808e5a.jpg)
![](/storage/news/galleries/5a5cd49c34df42b61d4647733d7f7c59.jpg)
![](/storage/news/galleries/ac533aa77fdbc52bcf5c0ff6b31369b0.jpg)
![](/storage/news/galleries/230e2347d61fb0c5cd26cc1c0af5ce9f.jpg)
![](/storage/news/galleries/750c68ff48b4a07f7f41368185769ab9.jpg)
![](/storage/news/galleries/8948e70aa56d9be40f3941989501505b.jpg)
![](/storage/news/galleries/9fc6b403a4a7e55a180d1d73c0d1d46b.jpg)