У Дергачах відкрито християнський сімейний центр, який стане ще одним осередком психологічної та соціальної реабілітації наших діток і їхніх батьків
Цей центр облаштовано волонтерською організацією «Frontline», яка вже рік допомагає мешканцям Дергачівської громади, а у листопаді минулого року відкрила кімнату дозвілля для молоді в одному з міських бомбосховищ.
У сімейному центрі «Frontline» працюватимуть гуртки робототехніки, кулінарії, відбуватимуться молодіжні зустрічі та кінопокази, також на його базі відкриється секція футболу. Основна мета роботи центру –розвиток моральних цінностей у дусі християнської етики.
📍Центр знаходиться за адресою: м. Дергачі, вул. Садова, 8А.
❕З деталями щодо графіку роботи центру невдовзі можна буде ознайомитись на фейсбук-сторінці місії «Frontline»: https://www.facebook.com/frontlinemteam
![](/storage/news/galleries/199a11a10bb23147aa1542f052a54927.jpg)
![](/storage/news/galleries/2a1981480d028248344b8e51814230a6.jpg)
![](/storage/news/galleries/14782ab10a4ad187e05109d45e0defc4.jpg)
![](/storage/news/galleries/e6b0cc6e7e085bf445dfa6f07018184b.jpg)
![](/storage/news/galleries/e5e8b171bf471442883e36c74bcc9bc4.jpg)
![](/storage/news/galleries/7dc0eb6db8c035fa9b75ff59c9d045a8.jpg)
![](/storage/news/galleries/a28a45de1e8638ae40d418b246511276.jpg)
![](/storage/news/galleries/cd4276d0fab31b41b014899f6c569284.jpg)