У Дергачах відбувся мітинг-реквієм, присвячений відкриттю меморіальної дошки Дмитру Дончаку, незмінному керівнику Дергачівської лікарні у 2002-2022 роках
Сьогодні у Дергачах відбувся мітинг-реквієм, присвячений відкриттю меморіальної дошки Дмитру Дончаку, незмінному керівнику Дергачівської лікарні у 2002-2022 роках.
Кандидат медичних наук, заслужений лікар України, видатний хірург, почесний громадянин Дергачівського району за 40 років професійної сумлінної праці зробив вагомий внесок у розвиток медицини Дергачівщини, неодноразово нагороджувався державними відзнаками за активну громадську позицію, людяність, порядність та відданість своїй справі.
Дмитро Юрійович пішов з життя 31 січня минулого року після тяжкої хвороби. Сьогодні від дня його смерті минає рівно 500 днів. Його постать назавжди увійшла в історію Дергачівщини. Тепер пам’ять про Дмитра Дончака відображена у меморіальній дошці на будівлі поліклінічного відділення Дергачівської центральної лікарні.
![](/storage/news/galleries/92f4c0961b86e5d7b2b8db586838a567.jpg)
![](/storage/news/galleries/f6aba2661049bf67b83229549ab1d37a.jpg)
![](/storage/news/galleries/a75d180adc63d58f0afd9cc070219af8.jpg)
![](/storage/news/galleries/4a7792e284fd369d0fc9c07cf492aaca.jpg)
![](/storage/news/galleries/b7d60f4c6001ce1766327c948e06e7e8.jpg)
![](/storage/news/galleries/51c87fd26c51af46a06281959b11c49b.jpg)
![](/storage/news/galleries/41162b7c37e2ae109e23e1e65e84c820.jpg)
![](/storage/news/galleries/5dbf1b30843ce16d6696c085fa2275f6.jpg)
![](/storage/news/galleries/a662c480886aaaf61d5127d49e098564.jpg)