У Дергачах відбувся боксерський турнір «Відкритий ринг»
🥊 У Дергачах відбувся боксерський турнір «Відкритий ринг», в якому взяли участь спортсмени з 6-ти громад Харківської області – Дергачівської, Валківської, Богодухівської, Височанської, Люботинської та Мереф’янської.
50 учасників – хлопців та дівчат – віком від 7-ми до 18-ти років змагалися між собою за призові місця, оцінювали власні вміння і перевіряли навички суперників.
За результатами турніру спортсмени з міста Дергачі здобули перше командне місце 🥇. Начальник Дергачівської МВА Вячеслав Задоренко привітав юних дергачівців та їхнього тренера Дмитра Грінченка, який від імені Боксерського клубу «Зевс» виступив ініціатором та організатором цього заходу.
💪 Спорт – це шлях здорової нації. Бокс – це козацький дух, реакція, сила та мотивація до самовдосконалення. Запрошуємо всіх долучатися до секції боксу та інших спортивних секцій, які функціонують на базі Спортивно-оздоровчого комплексу «Зевс».
❕Захід відбувався з дотриманням необхідних безпекових норм. Усі учасники та гості заходу були ознайомлені з алгоритмом евакуації в укриття у разі повітряної тривоги.
![](/storage/news/galleries/d5d9ce2d9c75db204fbe3d0336a305f8.jpg)
![](/storage/news/galleries/a9831f9956914576a264b556afa4c3f6.jpg)
![](/storage/news/galleries/978d00002b6f6a85a3afc554d0bcc79e.jpg)
![](/storage/news/galleries/0431f6aa89e1955a86cf5b68bc33ace1.jpg)
![](/storage/news/galleries/b7ce4c9c49f5fff7001f6420d2ffdbd1.jpg)
![](/storage/news/galleries/d6e00bdb61aefb4865ca09fe8955e4a3.jpg)
![](/storage/news/galleries/27e121549df698fb27d82e65f0cd44ce.jpg)
![](/storage/news/galleries/408740b311093038bde5ce8dbdac440d.jpg)