У Дергачах відбулося прощання з бійцем 92-ї окремої механізованої бригади ЗСУ Віталієм Степаненком
Сьогодні у Дергачах відбулося прощання з нашим земляком, бійцем 92-ї окремої механізованої бригади ЗСУ Віталієм Степаненком, який героїчно загинув, прийнявши на себе удар з ворожого танку і врятувавши життя своїх побратимів.
Міський голова Вячеслав Задоренко висловив найщиріші співчуття родині та побратимам загиблого.
«Пам’ять про подвиг Віталія завжди залишиться в наших серцях. Його героїчний вчинок – це приклад самопожертви, яку наші захисники готові віддати у боротьбі проти агресора. Спочивай з миром, друже!» - зазначив Вячеслав Валентинович.
![](/storage/news/galleries/66d918485469b6d05e7f5e4b625c9d00.jpg)
![](/storage/news/galleries/d790def66cac9c60c7c935bcaacb9eca.jpg)