У Дергачах відбулися урочистості з нагоди Дня медичного працівника
Начальник Дергачівської МВА Вячеслав Задоренко разом зі своїми заступниками привітав медичних працівників Дергачівщини з професійним святом, яке цього року вперше відзначається 27 липня.
Колективи Дергачівської центральної лікарні, Центру первинної медико-санітарної допомоги та Дергачівського відділення екстреної медичної допомоги – це команди кваліфікованих та незламних людей, які з першого дня повномасштабного вторгнення рф проявили свій професіоналізм, оперативність і стійкість під час порятунку поранених. Вони провели тисячі медичних обстежень і організували роботу медичного гуманітарного пункту, у якому протягом року наші мешканці мали змогу отримувати безкоштовні ліки, надані благодійниками.
Лікарі, медсестри, медбрати, фельдшери, санітари та санітарки! Велика шана вам та низький уклін! Разом до перемоги!
![](/storage/news/galleries/a5fadd8cc147c49255447befaacccbf0.jpg)
![](/storage/news/galleries/c3e85e425554c1dc56156081bacbe3a3.jpg)
![](/storage/news/galleries/9e182588055a1d69a08aac8aef9973ad.jpg)
![](/storage/news/galleries/06f1516160ccb128dca1d1a7cd8ede93.jpg)
![](/storage/news/galleries/b645f8fd694b08695248ced726d46c64.jpg)
![](/storage/news/galleries/4561f621323d0a9e0881ece9ceca7d31.jpg)
![](/storage/news/galleries/b7099dd5d355f6227efac19f3afbab5d.jpg)
![](/storage/news/galleries/18d791f8defda18761f6056c942d73f0.jpg)