У Дергачах проведено оперативну нараду щодо відновлення життєдіяльності громади

26.02.2022

Сьогодні зранку очільник громади Вячеслав Задоренко провів оперативну нараду із заступниками міського голови, головами структурних підрозділів міської ради, керівництвом місцевих служб, Об'єднання підприємців та промисловців Дергачівщини, а також з місцевими активістами.

Визначили основні завдання на зараз:

⚠️ Будемо відновлювати лінії електропостачання, зруйновані у населених пунктах громади.

⚠️ Будемо працювати над відновленням роботи якомога більшої кількості продовольчих магазинів та аптек.

⚠️ За сприяння місцевих підприємців і всіх небайдужих людей будемо розглядати можливість поставки продовольства та ліків до старостатів.

⚠️ Зробимо все можливе, щоб сімейні лікарі в місцевих амбулаторіях виконували клятву Гіппократа і допомагали нашим людям за потреби. В інакшому випадку їх чекає жорстка відповідальність згідно закону.

⚠️ Ще раз перевіримо всі бомбосховища на наявність необхідного забезпечення, покращимо координацію.