У Дергачах підвели підсумки роботи литовських сімейних лікарів, які протягом місяця працювали на території Дергачівської громади, проводили медичні обстеження, надавали ліки та консультації нашим людям
Новини
У Дергачах підвели підсумки роботи литовських сімейних лікарів, які за підтримки благодійної організації «Blue / Yellow for Ukraine» протягом місяця працювали на території Дергачівської громади, проводили медичні обстеження, надавали ліки та консультації нашим людям.
Основна робота лікарів була зосереджена у старостинських округах. З 25 квітня Скірмантас Крункайтіс, Оня Барткєне та Вайва Янкєне обстежили близько 900 осіб, з яких 150 маломобільних і зовсім нерухомих. Найбільша кількість звернень – у Козачій Лопані, Дубівці, Малих та Великих Проходах.
Основна робота лікарів була зосереджена у старостинських округах. З 25 квітня Скірмантас Крункайтіс, Оня Барткєне та Вайва Янкєне обстежили близько 900 осіб, з яких 150 маломобільних і зовсім нерухомих. Найбільша кількість звернень – у Козачій Лопані, Дубівці, Малих та Великих Проходах.
Начальник Дергачівської МВА Вячеслав Задоренко нагородив литовських колег подяками Дергачівської міської військової адміністрації, а також вручити їм подарунки з логотипами громади.
Допомога литовського народу для України є дуже суттєвою, бо литовці чудово розуміють, що наша держава сьогодні є щитом миру у Європі.
Дергачівщина дякує народу Литви! Переможемо ворога разом!
![](/storage/news/galleries/010c60c197ff0e0725b93235a4fa0572.jpeg)
![](/storage/news/galleries/eeb256179bb7676e620599768df0817f.jpeg)
![](/storage/news/galleries/b385d201a93ad2bdf77cc22b966bda38.jpeg)
![](/storage/news/galleries/bb83fb66081042bd74f2e1e0cb509f17.jpeg)
![](/storage/news/galleries/e2e375a9a31c42cf060b6f528f6bac0f.jpeg)
![](/storage/news/galleries/a6651357feddb6fc7ac7fcb6398a4952.jpeg)