Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

У Дергачах підвели підсумки роботи литовських сімейних лікарів, які протягом місяця працювали на території Дергачівської громади, проводили медичні обстеження, надавали ліки та консультації нашим людям

Новини
17.05.2023
У Дергачах підвели підсумки роботи литовських сімейних лікарів, які за підтримки благодійної організації «Blue / Yellow for Ukraine» протягом місяця працювали на території Дергачівської громади, проводили медичні обстеження, надавали ліки та консультації нашим людям.
Основна робота лікарів була зосереджена у старостинських округах. З 25 квітня Скірмантас Крункайтіс, Оня Барткєне та Вайва Янкєне обстежили близько 900 осіб, з яких 150 маломобільних і зовсім нерухомих. Найбільша кількість звернень – у Козачій Лопані, Дубівці, Малих та Великих Проходах.
Начальник Дергачівської МВА Вячеслав Задоренко нагородив литовських колег подяками Дергачівської міської військової адміністрації, а також вручити їм подарунки з логотипами громади.
Допомога литовського народу для України є дуже суттєвою, бо литовці чудово розуміють, що наша держава сьогодні є щитом миру у Європі.
Дергачівщина дякує народу Литви! Переможемо ворога разом!
 
2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше