У Дергачах міська влада спільно з благодійною організацією «CodeIT for life» відкрила інноваційну дитячу кімнату з ухилом на спортивний розвиток
🤾Кімната розташована в укритті на базі одного з дошкільних закладів міста. Вона є безпечним простором, де відбуватимуться психологічно-реабілітаційні тренінги, а також позаосвітні заходи й змагання, спрямовані на розвиток фізичної культури і спорту для наших дітей.
Здоровий спосіб життя – це запорука становлення сильної особистості, тому фізичну культуру треба прививати змалечку! Дізнатись додаткову інформацію про роботу спортивної кімнати можна за телефоном👇
📲 38(099)-430-44-10
✅ Цей безпечний простір став другим проєктом, реалізованим Дергачівською міською радою спільно з «CodeIT for life» цього року. На початку лютого було відкрито першу дитячу кімнату з освітнім ухилом на базі іншого міського укриття, сьогодні – другу, і вже готується третя, яка розташовуватиметься у Безруках.
🏅 Начальник міської військової адміністрації Вячеслав Задоренко нагородив засновника компанії «CodeIT» Олексія Холоденка медаллю «За вірність українському народу». Олексій та його команда – це великі друзі Дергачівщини, які надають вагому підтримку маленьким дергачівцям у скрутні часи війни.
Віримо у те, що таких друзів у нашої громади буде якомога більше! 💙💛
![](/storage/news/galleries/87e3678d8e096dac37c0d84c17d6a0a8.jpg)
![](/storage/news/galleries/1334f2457d4431f88d7c5dc5beb9995f.jpg)
![](/storage/news/galleries/b09daac96d578f92ff2889d5f497fb9c.jpg)
![](/storage/news/galleries/ade6d2734a745b2825322b78d4583de8.jpg)
![](/storage/news/galleries/78b11c497516a5f43e5900555c3fc9c1.jpg)
![](/storage/news/galleries/537ce73d38ef31222825a4d7cabe7b1e.jpg)
![](/storage/news/galleries/db3a8eae7b90c43c850af143d40d89f0.jpg)
![](/storage/news/galleries/50b4482fc45a0b5a1276ab44c08efa07.jpg)
![](/storage/news/galleries/2cae0080d6649bb2ef6d4822e4fffc8e.jpg)