У Дергачах міська влада спільно з благодійною організацією «CodeIT for life» відкрила інноваційну дитячу кімнату з ухилом на спортивний розвиток

25.07.2023

🤾Кімната розташована в укритті на базі одного з дошкільних закладів міста. Вона є безпечним простором, де відбуватимуться психологічно-реабілітаційні тренінги, а також позаосвітні заходи й змагання, спрямовані на розвиток фізичної культури і спорту для наших дітей.

Здоровий спосіб життя – це запорука становлення сильної особистості, тому фізичну культуру треба прививати змалечку! Дізнатись додаткову інформацію про роботу спортивної кімнати можна за телефоном👇
📲 38(099)-430-44-10

✅ Цей безпечний простір став другим проєктом, реалізованим Дергачівською міською радою спільно з «CodeIT for life» цього року. На початку лютого було відкрито першу дитячу кімнату з освітнім ухилом на базі іншого міського укриття, сьогодні – другу, і вже готується третя, яка розташовуватиметься у Безруках.

🏅 Начальник міської військової адміністрації Вячеслав Задоренко нагородив засновника компанії «CodeIT» Олексія Холоденка медаллю «За вірність українському народу». Олексій та його команда – це великі друзі Дергачівщини, які надають вагому підтримку маленьким дергачівцям у скрутні часи війни.

Віримо у те, що таких друзів у нашої громади буде якомога більше! 💙💛