У боях за Харківщину загинув мешканець міста Дергачі Володимир Іваненко

17.08.2022

Із сумом повідомляємо, що у боях за Харківщину загинув наш земляк, мешканець міста Дергачі, старший лейтенант 3-ї бригади оперативного призначення Національної гвардії України Володимир Іваненко.

Міський голова Вячеслав Задоренко та Дергачівська міська рада висловлюють найщиріші співчуття рідним та близьким загиблого оборонця української землі. Пам’ять про самовідданість, мужність і хоробрість Володимира назавжди залишиться в наших серцях.

Спочивай з миром, герою!