У Безруківському старостаті відбулися загальні збори громадян
Новини
1 серпня на стадіоні Безруківського ліцею відбулися збори жителів сіл Безруки та Лещенки.
Захід відбувся за участі очільника Дергачівської громади Вячеслава Задоренка, депутата обласної ради, першого заступника міського голови Євгена Шатохіна, секретаря міськради Світлани Кучеренко, керуючого справами виконкому ради Таміли Остропілець, а також депутатів міської ради – представників кожної політичної фракції.
На зборах прийнято наступні рішення:
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
![⬇️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t20/1/16/2b07.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t9c/1/16/1f53b.png)
![▪️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4c/1/16/25aa.png)
![▪️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4c/1/16/25aa.png)
![▪️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4c/1/16/25aa.png)
![▪️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4c/1/16/25aa.png)
![▪️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4c/1/16/25aa.png)
![▪️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4c/1/16/25aa.png)
![▪️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4c/1/16/25aa.png)
![▪️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4c/1/16/25aa.png)
![▪️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4c/1/16/25aa.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t9c/1/16/1f53b.png)
![▪️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4c/1/16/25aa.png)
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
![❗️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t50/1/16/2757.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t64/1/16/1f91d.png)
![♻️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf8/1/16/267b.png)
«В Безруках ніколи не працювала система вивозу сміття. Незабаром ми її запустимо. Наші комунальники вивозитимуть сміття на регулярній основі з тих домоволодінь, які заключать відповідні договори з «Дергачікомунсервісом» і будуть сплачувати гроші в бюджет громади за встановленим тарифом. Це нормальна цивілізована практика, яку ми впровадили в Козачій Лопані ще десять років тому, і яка зараз вже працює у більшості старостинських округів нашої громади» – підкреслив міський голова.
Не менш актуальною темою на порядку денному стало обговорення благоустрою сіл Безруки та Лещенки, зокрема ремонт доріг, встановлення тротуарів, водостоків, заміна освітлення тощо. Керівники громади повідомили, що деякі із вказаних побажань вже вирішуються, інші будуть обов’язково вирішуватися по можливостям міського бюджету.
Вячеслав Задоренко зауважив: «До нас постійно надходять запити щодо покращення благоустрою, і таких запитів набагато більше, ніж наш бюджет спроможний задовільнити відразу. Сьогодні в пріоритеті нашої команди знаходяться медицина та освіта. Якщо за результатами півріччя у нас є перевиконання бюджету, то першою чергою ці гроші йдуть на ремонт освітніх закладів, на ремонт і облаштування Дергачівської центральної лікарні, на реалізацію програм життєзабезпечення людей з цукровим діабетом, з потребою в гемодіалізі, з багатьма іншими потребами. Для таких людей без необхідних дорогих процедур кожен день може стати останнім, тому вибір пріоритетів очевидний. Звичайно, що це зовсім не означає, що міська рада не буде займатися благоустроєм. Навпаки – ми намагаємось почути кожного, вносити проблеми до програм розвитку населених пунктів, які будемо поступово впроваджувати».
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf6/1/16/1f3e0.png)
![](/storage/news/galleries/b11a3a949c40fcf6a4a502f349bfcc8f.jpg)
![](/storage/news/galleries/139b08ccb0d3c0af42cdb6eebf9b8537.jpg)
![](/storage/news/galleries/82af50d9c299b653af4ff95d6e45bb5d.jpg)
![](/storage/news/galleries/dc5d646a59b19bbc5e2b4034b4a45cad.jpg)
![](/storage/news/galleries/57d8b5a2a141d8689683279294e377f9.jpg)
![](/storage/news/galleries/682ff058cfddeb8df89a0d8a7192dc34.jpg)
![](/storage/news/galleries/d24a8bd4dc84296279f3eb5277d22722.jpg)
![](/storage/news/galleries/067602cdb81cec260dee490d3f21eb7b.jpg)
![](/storage/news/galleries/5ab1c2643072cccfd0c0159750b6a060.jpg)