У Безруках встановлено нове вуличне освітлення
Новини
Шановні безруківці та гості села!
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t3c/1/16/1f4a1.png)
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
Разом зробимо більше ![❗](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t50/1/16/2757.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t64/1/16/1f91d.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tfc/1/16/1f44d.png)
![❗](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t50/1/16/2757.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t64/1/16/1f91d.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tfc/1/16/1f44d.png)
Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie. Докладніше