Центр первинної медико-санітарної допомоги Дергачівської міської ради отримав повнопривідний автомобіль Mitsubishi Pajerо для здійснення виїзних прийомів і доставки медикаментів у віддалені населені пункти Дергачівщини
За ініціативи волонтерки Олени Федорової та за підтримки народної депутатки України Марії Мезенцевої Центр первинної медико-санітарної допомоги Дергачівської міської ради отримав повнопривідний автомобіль Mitsubishi Pajero, який буде використовуватись для здійснення виїзних прийомів і доставки медикаментів у віддалені населені пункти Дергачівщини.
Ця допомога надійшла за сприяння німецької благодійної організації «Fellas for Europe e.v», Валентини Де Маар, волонтерів з Литви та Німеччини у межах проєкту «Швидка допомога». Цей проєкт стартував наприкінці березня у Литві, його мета – показати злочини російських окупантів проти цивільного населення України на прикладі понівеченої медичної автівки з Дергачів. Розбита «швидка» була представлена у багатьох європейських містах і продовжує курсувати Європою.
![](/storage/news/galleries/8674727b2c187394ee10e4171c2dad69.jpg)
![](/storage/news/galleries/bbc7f7688c57737cf51631a9e1f9a1eb.jpg)