Тривають роботи з очищення вулиць населених пунктів громади від снігу

31.01.2022
31 січня на території міста Дергачі і старостинських округів силами Дергачівського райавтодору й підрядної організації ТОВ "Теплорембуд проект" проводяться роботи по очищенню від сніга доріг:
🔸на площі Перемоги; вулиці 1 Травня,
🔸прилеглої території біля Дергачівської центральної лікарні та Центру первинної медико-санітарної допомоги.
Виконуються роботи по посипці піском доріг та тротуарів у Дергачах по вулиці Сумський шлях, по провулках Заводському, Леонова, Театральному, на площі Привокзальній.
У старостинських округах ліквідація негоди продовжується зусиллями старост, небайдужих підприємців та аграріїв.
Роботи з очищення вулиць від снігу триватимуть і надалі в активному режимі.